Dzień Babci i Dziadzia cz.2

Dziś Dzień Babci, jutro święto Dziadka.

Nasze dzieci mają to szczęście, że mają wszystkich dziadziów bardzo blisko. Kolejny plus naszej decyzji o powrocie w rodzinne strony 🙂

Ponieważ mieszkamy tak blisko siebie, widujemy się bardzo często. Dzieciaki dobrze znają dziadziów i lubią spędzać z nimi czas a my jako rodzice wiemy, że zwykle nasze założenia wychowawcze są przez nich respektowane 🙂 Mamy ogromne szczęście 🙂

I dlatego postanowiliśmy dobrze uczcić święto dziadziów naszych dzieci.

Odlew z rączkami już Wam pokazywałam (tutaj). Teraz pora na prezent nad którym się mocno napracowałam. Tak, ja a nie dzieci 😉 Chodzi o kalendarze z naszymi zdjęciami. Kto mnie zna już wie, że mam bzika na punkcie zdjęć 😉 aparat jest z nami wszędzie. Na nieszczęście Męża i naszego portfela mam zwyczaj regularnego wywoływania ogromnej ilości fotek 😉 Oj przecież każda mama jest zakochana w swoich dzieciach, prawda?;)

Wracając do kalendarzowych prezentów. W jednej z firm zrobiłam projekt. Cóż zajęło mi to dokładnie trzy dłuuuugie wieczory :/. Ponieważ na stronię drukarni nie było możliwości tworzenia kolaży, musiałam najpierw sama stworzyć odpowiednią konfigurację zdjęć do każdego miesiąca.

sam_6200

A, że jak już wspomniałam mamy tysiące ujęć;) to z samym wyborem nie było prosto. Dodatkowo każdy kalendarz jest unikatowy i wybierałam fotki „pod dziadziów”.

A przy okazji, zrobiłam też projekt do domu 😉

Dodatkowo, Dziadzie dostaną „porcję” zdjęć rodzinnych w kopertach i ramkę do postawienia z wnukami:)

sam_6202

Przesada? Hm… no może troszeczkę 😉

Ale mówiłam, że mam bzika ;D

To dziś tyle, pozostało już tylko zapakować prezenty i dumny wnuk wręczy upominki 🙂

A sam pomysł niech posłuży Wam jako inspiracja na inne prezentowe okoliczności.

Mam na imię Ola. Jestem żoną fantastycznego Męża i mamą dwóch najcudowniejszych Szkrabów- Michałka i Helenki 🙂
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *